Referencje

W zeszłym roku zamówiłem u firmy Jah-El położenie podłogi dębowej. Prace zostały wykonane z należytą starannością, w umówionym terminie i w rozsądnej cenie. Kontakt z szefem firmy przebiegał bez żadnych zakłóceń.

Efekt prac był naprawdę zadowalający. Podłoga jest bardzo trwała a po roku użytkowania nadal wygląda jak nowa. Z czystym sumieniem polecam firmę Jah El.

Dawid Fabisiak

Poznań, 2020

Z firmą Jah-El współpracę podjąłem w 2018 roku, firma wykonała prace dla mnie w dwóch mieszkaniach.

Pierwsza praca obejmowała:

Druga praca dotyczyła:

Jestem zadowolony z bardzo dobrego kontaktu z właścicielem firmy. Podczas wykonywanej pracy jest utrzymana czystość. Firma posiada profesjonalny sprzęt służący do bezpyłowego cyklinowania podłóg.

Wyróżniają się jeśli chodzi o terminowość wykonania pracy, wysoką jakość i bardzo dobrą organizację pracy. Z przyjemnością polecam firmę mojej rodzinie, sąsiadom i znajomym.

Damian Nowak

Poznań, 2018

Współpracuję z firmą Jah-El ponad 4 lata. Firma świadczy usługi dotyczące renowacji podłóg drewnianych.

Jestem zadowolona ze współpracy z właścicielem firmy p. Przemysławem Siwkiem.

Każde zlecenie, które przekazałam, zostało wykonane bardzo dobrze, w terminie, moi klienci zawsze są zadowoleni, podczas pracy panuje miła atmosfera.

Polecam usługi firmy Jah-El

Maria Łuczkowska

Architekt wnętrz, Pracownia LBWA

Z przyjemnością polecam firmę Jah-El z siedzibą w Poznaniu. Zakres prac obejmował:

Powyższe prace zostały wykonane w terminie i z ogromną starannością. Szef firmy posiada wymaganą wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonywaną pracę.

Firma Jah-El posiada specjalistyczny sprzęt wymagany do cyklinowania podłóg drewnianych, a w czasie wykonywania usługi panuje ład i porządek. Polecam.

Kamil Oleśkowski

Poznań, 2019

Cztery lata zostałam właścicielką mieszkania, w którym pod warstwami farby, płytek pcv i linoleum odkryłam stare sosnowe deski. Zawsze marzyłam o drewnianej podłodze, jednak miałam wątpliwości czy w tym przypadku da się ją jeszcze uratować.

Firma Jah-El pięknie tą podłogę odrestaurowała. Wykonane zostało cyklinowanie, szpachlowanie i położone zostały trzy warstwy lakieru.

Efekt jest przepiękny a po kilku latach mogę również powiedzieć, że trwały. Serdecznie polecam usługi tej firmy!

Barbara Włodarska

Poznań, 2016

Informuję, że firma Jah-El wykonywała u nas usługę dotyczącą renowacji starego parkietu w kamienicy. W mieszkaniu znajdował się stary piec kaflowy, który został usunięty, w tym miejscu firma dokonała wklejenia kawałka podłogi, dopasowując idealnie nowy parkiet do pozostałej części podłogi. Podłoga była cyklinowana oraz malowana.

Powyższe prace zostały wykonana bardzo starannie, estetycznie i co dla mnie było bardzo ważne w wyznaczonym terminie. Firma dysponuje odpowiednią wiedzą, nowoczesnym sprzętem bezpyłowym, utrzymuje ład i porządek.

Współpraca z firmą przebiega pomyślnie i bez zakłóceń. GODNI POLECANIA!

Kacper Krzyżanowski

Poznań, 2017

Nasza Historia

Na poznańskim rynku istniejemy od 1995 r. i w związku z tym, że jesteśmy firmą pokoleniową, dysponujemy sporym doświadczeniem w branży parkieciarskiej.